Katowice, ul. Panewnicka 36/2

Festiwal Kobiet ENDORFINY

„Największy sekret szczęścia to być w zgodzie ze sobą”.
Bernard Fontenelle

Każda z nas wytwarza endorfiny – hormony szczęścia. Nasz mózg chętnie je produkuje. Wystarczy być aktywną, działać, uczyć się, odpoczywać – w zgodzie ze swoimi potrzebami, w zgodzie z sobą.
Celem naszego Święta Kobiet ENDORFINY 2018, jest stworzenie przestrzeni do spotkania kobiet, które chcą wspierać się na drodze swojego rozwoju. Zapraszamy wszystkie kobiety „w drodze”: te, które chcą lepiej poznać siebie, poznać nowe sposoby wyrażania siebie i doświadczyć kobiecej mocy, tak, aby zaczerpnąć inspiracji do pozytywnych zmian w swoim życiu. I wyzwolić swoje endorfiny!

ENDORFINY 2018, to oferta skierowana wyłącznie do Kobiet. Obejmuje różnorodne warsztaty rozwojowe, sesje relaksacyjne, tańce w kręgu i warsztaty kuchni wegetariańskiej. Uczestniczki będą mogły popracować nad sposobami komunikacji w związku czy swoją asertywnością w pracy. A także nad znaczeniem przyjaźni kobiecej. Doświadczą, czym jest Uważność i jej wpływ na troszczenie się o siebie. Wzmocnią poczucie własnej wartości. Zadbają o równowagę pomiędzy pracą a życiem osobistym (Work–life balance). Będą mogły wzmocnić swoje ciało i zadbać o relaksację. Popracują nad swoją ekspresją artystyczną. Nabędą wiedzę na temat wpływu stosowanych przez siebie pochwał na rozwój swojego dziecka. W tym roku także nowe propozycje: storytelling oraz warsztaty poruszające tematykę ciąży i porodu.

ENDORFINY 2018, odbywać się będą w przyjaznej atmosferze naszej siedziby:
Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM
w Katowicach, przy ulicy Panewnickiej 36/2
Zobacz jak do nas dojechać

Wszystkie zajęcia poprowadzą doświadczone trenerki związane z Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM.

Udział w warsztatach jest płatny: 30-70 zł (koszt widnieje pod opisem każdego warsztatu). Można wybrać dla siebie także dwa/kilka warsztatów.

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo do dnia 28. maja. 2018 r. Liczy się kolejność zgłoszeń.
Osoby zakwalifikowane do udziału w warsztatach otrzymają mailowe potwierdzenie.

Dodatkowych informacji o ENDORFINACH 2018 udziela Mirela Pawlikowska, Tel. 501 762 528, katowicemeritum@gmail.com

Sprawdź, co możesz wybrać dla siebie: ENDORFINY 2018 – program szczegółowy

plan-endorfiny