Festiwal Rodzinny ENDORFINKI

Festiwal Rodzinny ENDORFINKI

Festiwal Rodzinny ENDORFINKI

Zapraszamy Was serdecznie na Festiwal Rodzinny Endorfinki:

  • Festiwal, bo będzie muzyka, tańce i śpiewy, śmichy-chichy, wygłupy i zabawa, czuły dotyk, chwile refleksji i odpowiedzi na nurtujące Was pytania,
  • Rodzinny, bo dzielimy się z Wami tym, co dla nas cenne, by towarzyszyć Wam w podróży po krainie naszych pasji i wspólnie poczuć magię i moc grupy, bo łączą nas idee Rodzicielstwa Bliskości oraz szacunek dla Natury – tej w nas i tej wokół nas.

 

Pomysł na zorganizowanie spotkań powstał z pragnienia harmonijnego połączenia rodzicielstwa z rozwojem osobistym – z potrzeby twórczego odpoczynku i odskoczni od codziennych obowiązków z jednoczesnym zapewnieniem wartościowych zajęć dla dzieci.

Proponujemy zatem zajęcia muzyczno-ruchowo-kreatywne dla dzieci oraz równolegle do nich warsztaty dla towarzyszących im dorosłych. Gościnna przestrzeń stowarzyszenia Meritum umożliwia przeprowadzenie zajęć w osobnych salach lub połączenie ich we wspólną zabawę.

Ważne jest dla nas poszanowanie potrzeby bliskości Najmłodszych uczestników, ale również potrzeby “złapania oddechu” przez ich opiekunów. Postaramy się znaleźć złoty środek.

 

Grafik zajęć:

poniedziałek 14.06:

17:30 – 19:00 joga śmiechu z Lidią Białecką www.facebook.com/KuRadosci.LidkaBialecka

 

wtorek 15.06:

10:00 – 11:30 ashtanga joga z Anną Sowińską – www.facebook.com/Jogadomkatowice

17:30 – 19:00 tribal belly dance z Małgorzatą Borowską

17:30 – 19:00 makrama z Olgą Błażytko instagram.com/olgablazytko w sali dziecięcej – dla rodziców młodszych dzieci

 

czwartek 17.06:

17:30 – 19:00 relaksacja głosowo-oddechowa z Mariolą Rodzik-Ziemiańską –

www.facebook.com/SzalasRozwoju

www.facebook.com/SzkolazWyboru

 

17:30 – 19:00 warsztaty kulinarne dla dzieci pow. 4 lat z Rafałem Banaszakiem. W programie przygotowanie i degustacja pysznych pankejków 🙂

 

sobota 19.06:

15:00 – 16:30 tribal belly dance z Małgorzatą Borowską

zakończony wspólnym tańcem w kręgu z grupą dzieci

 

niedziela 20.06:

09:30 – 11:00 relaksacja głosowo-oddechowa z Mariolą Rodzik-Ziemiańską

zakończona wspólnym koncertem z grupą dzieci

15:00 – 16:30 masaż Dotyk Motyla z Małgorzatą Werner

centrumskrzydla.pl/project/dotyk-motyla/

 

W trakcie warsztatów dla dorosłych będą odbywać się zajęcia dla dzieci prowadzone przez Ministerstwo Zabaw Podwórkowych, czyli Asię i Michała Hrobaków. Przygotowali cykl zabaw muzycznych i niemuzycznych, od relaksującej wyprawy do lasu (bez opuszczania terenu festiwalu), aż po lot w kosmos.

www.facebook.com/ministerstwozabawpodworkowych

www.instagram.com/ministerstwozabaw/

Uczestnicy zobowiązują się do uiszczenia opłaty, która zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów organizacji spotkania oraz na cele statutowe stowarzyszenia Meritum. Za pojedyncze spotkanie proponujemy kwotę minimalną 80 zł za osobę dorosłą z dzieckiem oraz 20 zł za każde kolejne dziecko.

Kwoty wyższe od proponowanej będą dla nas sygnałem, że spotkania w atmosferze Rodzicielstwa Bliskości są dla Was ważne i potrzebne oraz że zachęcacie nas do organizowania kolejnych Kręgów Rodzin.

Rezerwacja miejsca następuje po wysłaniu zgłoszenia na maila: endorfinkifest@gmail.com oraz po wpłaceniu zaliczki w wysokości 10 zł za karnet. W przypadku warsztatów rękodzieła lub kulinarnych zaliczka na karnet wynosi 20 zł. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie powinno zawierać  imię i nazwisko dorosłego, imię i wiek dziecka (-i), nazwę i datę warsztatów.

W przypadku większego zainteresowania poszczególnymi warsztatami możemy zorganizować dodatkowe grupy, również poranne – wszelkie pytania i pomysły kierujcie na maila:  endorfinkifest@gmail.com.

Pełniejsze opisy zajęć i sylwetki prowadzących będą publikowane na fb.me/e/FgR6xvQg

W razie pytań proszę o kontakt pod nr tel 883-938-583.

 

Pozdrawiamy serdecznie

Ekipa Endorfinek 🙂

Program w opisie
User Avatar
...

Cena 1 zł
Trener Mirela
Czas trwania 10 tyg
Enrolled 0 students
Miejsce Katowice
Daty 14-20.06.2021