Moje wewnętrzne dziecko – warsztat rozwojowy 09-10 X 2021

Moje wewnętrzne dziecko – warsztat rozwojowy 09-10 X 2021

Moje wewnętrzne dziecko – warsztat rozwojowy 09-10 X 2021

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego pragnie – Paulo Coelho.
Dziecko, czyli obszar naszego Ja wykształcony w dzieciństwie, nie zawsze jest w pełni zintegrowany z naszym Dorosłym.
Przejawia się to czasem zachowaniami dziecka zbuntowanego (np. obrażanie się) lub wręcz przeciwnie – dominacją dziecięcej radości nad wszystkimi innymi emocjami.
Najczęściej jednak w dzisiejszych czasach zdarza się, że zapominamy całkowicie o naszym Dziecku, tracąc kontakt także z naszą spontanicznością, kreatywnością i intuicją.
Wpędzeni w kierat codzienności zapominamy o tym, że „najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”, że „dobrze widzi się tylko sercem” – stajemy się nieufni, nie potrafimy wyrażać swoich emocji, brak nam ekspresji.

Warsztat ten pozwoli Ci na skontaktowanie się z obszarem Twojego wewnętrznego Dziecka, poznanie jego potrzeb i zaopiekowanie się nim. 

W czasie warsztatu będziesz miał/a możliwość:
  • Spotkać swoje wewnętrzne Dziecko i nawiązać z nim kontakt
  • Przyjrzeć się jego zintegrowaniu z Dorosłym i Rodzicem
  • Zauważyć schematy, którymi posługujesz się w dorosłym życiu
  • Spojrzeć na świat ponownie oczami Dziecka
  • Obudzić swoją kreatywność, spontaniczność i dziecięcą radość
  • Zobaczyć, czy w dorosłym życiu kierujesz się intuicją i „widzisz sercem”
Ważne:

Warunkiem uczestnictwa jest deklaracja udziału w obu dniach warsztatowych.

Proponowany warsztat nie ma charakteru terapeutycznego. Jest to warsztat rozwojowy pogłębiający i systematyzujący własną wiedzę i doświadczenia.

Prowadząca:

Małgorzata Radołowicz – certyfikowana trenerka, absolwentka Szkoły Trenerów MERITUM oraz Zaawansowanej Szkoły MERITUM (certyfikat trenerski, potwierdzający kwalifikacje pracy na procesie). W swojej pracy trenerskiej zawsze podkreśla związek człowieka z Naturą. Od pięciu lat prowadzi warsztaty rozwoju osobistego oraz warsztaty głębokiej ekologii, wykorzystując zarówno elementy pracy z ciałem, znane z bioenergetyki,  wizualizacje, rysunek, jak i teorię analizy transakcyjnej.

Koszt warsztatu:

– 250 zł przy zgłoszeniu do 20.09.2021

– 300 zł po tym terminie

Cena obejmuje dwa dni warsztatu oraz poczęstunek kawowy.

Rezygnacja z warsztatu do 20.09.2021 powoduje zwrot całej kwoty po potrąceniu zaliczki; do 30.09.2021 połowy kwoty po potrąceniu zaliczki.

Po tym terminie wpłata nie podlega zwrotowi.

Zgłoszenia:
Miejsce w grupie rezerwuje przesłanie zgłoszenia na mradolowicz@wp.pl , a następnie przelanie bezzwrotnej zaliczki 50 zł. Przed dokonaniem przelewu proszę przesłać najpierw zgłoszenie w celu sprawdzenia, czy są jeszcze w grupie wolne miejsca.
Ewentualne koszty dojazdu, noclegu i obiadów uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.
Program w opisie
User Avatar

Certyfikowana trenerka, absolwentka Szkoły Trenerów MERITUM oraz Zaawansowanej Szkoły MERITUM (certyfikat trenerski, potwierdzający kwalifikacje pracy na procesie).

W swojej pracy trenerskiej zawsze podkreśla związek człowieka z Naturą. Od pięciu lat prowadzi warsztaty rozwoju osobistego oraz warsztaty głębokiej ekologii, wykorzystując...
Pełny profil trenera: Małgorzata Radołowicz


Cena 2 zł 1 zł
Trener Małgorzata Radołowicz
Czas trwania 10 tyg
Enrolled 0 students
Miejsce Katowice
Daty 09-10.10.2021