Pieśń intuicyjna – Dwudniowy warsztat pracy z głosem

Pieśń intuicyjna – Dwudniowy warsztat pracy z głosem

Pieśń intuicyjna – Dwudniowy warsztat pracy z głosem

“Pieśń intuicyjna” to muzykoterapia własnym głosem oraz praktyka zawierająca komponenty z zakresu pracy z ciałem, głosem i oddechem, wspierająca w uwolnieniu ciała ze sztywności i nadmiaru emocji, obejmująca głęboki relaks.

“Nawet jeśli nie czujesz się zbyt pewny swojego głosu, to gdy pracujesz w energii grupy, zauważysz, że „wtapia się” on w dźwięki innych osób umożliwiając ci uwolnienie. Ponadto dźwięk grupy wytwarza przyjemny rezonans dla ciała.”

(Shirlie Roden)

Jeśli PRAGNIESZ:
 • wesprzeć swoje zdrowie i rozwój osobisty,
 • upuścić stres i nadmiar, który już nie służy,
 • aktywować swobodny przepływ energii,
 • poczuć różnorodne emocje i odkryć harmonię,
 • odnaleźć swój naturalny głos, swoją wrażliwość i moc,
 • doświadczyć wspólnoty w dźwiękach?

Te warsztaty są dla Ciebie!

Zapraszamy na warsztat pobudzający kreatywność i intuicję, uwalniający z nadmiarów, równocześnie pogłębiający osobiste możliwości głosowe.

Pieśń intuicyjna może sprawić, że zabrzmią wewnętrzne harmonie, podnosząc głęboko ukryte emocje. Poprzez wibrację własnego głosu, jak i głosu grupy, rezonować będzie Twoje ciało, a dzięki wejściu w stan głębokiego relaksu, wspieranego brzmieniem etnicznych instrumentów, odblokują się napięcia i uwolni stres. W osobistym doświadczeniu zdobędziesz narzędzia wspierające Cię w byciu z ludźmi, by jednocześnie podążać za sobą i rozwijającą się między wami relacją.

Dlaczego PIEŚŃ?

Dzięki poszukiwaniom własnej pieśni, odradzamy swoją pierwotną naturę, wracamy do źródła. Głos to niezwykły dar nie istniejący bez oddechu i równowagi ciała. Dzięki niemu wyrażamy emocje i dzielimy się sobą ze światem w zgodzie z WŁASNĄ PRAWDĄ.

PROGRAM warsztatu:
 • Ugruntowanie.
 • Psychosomatyka.
 • Praktyka pogłębionego oddechu.
 • Emisja głosu i rezonatory.
 • Wibracja dźwięku.
 • Wspólnota w brzmieniu.

Warsztat nie jest ukierunkowanym procesem leczniczym, jednak wspiera w zlikwidowaniu stresu, co jest niezbędnym wsparciem terapii leczniczych. Jest to warsztat rozwojowy pogłębiający i systematyzujący własną wiedzę i doświadczenia.

“W pracy z Pieśnią intuicyjną podążam za grupą wspierając się wiedzą muzykoterapeutyczną, psychosomatyczną i trenerską oraz wieloletnim doświadczeniem scenicznym i trenerskim, aby móc towarzyszyć każdemu z uczestników w jego osobistym poszukiwaniu osobistej pieśni.

Pieśń wiedzie wprost ze źródła ku poznawaniu, odkrywaniu, uwalnianiu i odpuszczaniu blokad, które stoją na drodze do spełnienia. Zapraszam Was w podróż przez emocje wyrażane głosem – dźwiękiem, który może zmyć ciężar i namalować nowe niebo, jak po burzy”. (Mariola Rodzik-Ziemiańska)

Prowadząca:

Mariola Rodzik-Ziemiańska – trenerka rozwoju osobistego i muzykoterapeutka prowadząca autorskie warsztaty pracy z głosem, ciałem i oddechem w „Szałasie Rozwoju” oraz w Centrum Szkoleń i Rozwoju osobistego „Meritum” w Katowicach; aktorka pieśni i wokalistka formacji „Zawiało” i „TOMrzy”, autorka tekstów projektu „Mrzenie” do akompaniamentu wavedruma i gitary elektrycznej; koordynatorka działań artystycznych w Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach; współzałożycielka „Szkoły z Wyboru”.

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Górnictwa i Geologii (mgr inż. Geoinżynierii), Instytutu im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu (aktorka pieśni w ramach kursu Ziemia-Pieśń), Szkoły Trenerów MERITUM (trener zrównoważonego rozwoju – certyfikat EQF 5) oraz Muzykoterapii Integralnej (ASTO we Wrocławiu). Uczestniczka wielu kursów i warsztatów, m.in. muzykoterapeutycznych, psychologicznych, pracy z ciałem, aktorskich i wokalnych z zakresu śpiewu: klasycznego, jazzowego, gospel oraz śpiewu archaicznego.

ORGANIZACJA:

Zabierz ze sobą koc, i wygodny strój, ćwiczymy bez butów. Warsztat odbywa się w bezpiecznych warunkach.

TERMINY:

20 i 21 listopada 2021 r.

W Sobotę od 9:00 do 17:00 (w tym przerwa obiadowa),
w niedzielę od 9:00 do 15:00 (bez obiadu),
(w trakcie dodatkowe przerwy w zależności od potrzeb grupy).

KOSZT UDZIAŁU:

450 zł – 16 godzin szkoleniowych (warsztat nie obejmuje kosztu obiadu, noclegu, dojazdu).

ZAPISY:

Na maila: szalasrozwoju@gmail.com podając w treści: Imię i Nazwisko, e-mail, nr telefonu
Warunkiem uczestnictwa jest deklaracja udziału w obu dniach warsztatowych.
Miejsce w grupie rezerwuje wpłata bezzwrotnej zaliczki 100 zł, płatna po otrzymaniu maila z potwierdzeniem rezerwacji.
Informacji udziela prowadząca: 503 070 813 www.muzykoterapiaglosem.pl

Program w opisie
User Avatar
Wykształcenie / Ukończone kursy
 • mgr inż. geoinżynierii - Politechnika Wrocławska - Kierunek Górnictwo i Geologia,
 • trenerka zrównoważonego rozwoju - Szkoła Trenerów MERITUM - Certyfikat trenerski potwierdzający kompetencje odpowiadające European Qualification Framework EQF 5,
 • aktorka pieśni - Instytut...
  Pełny profil trenera: Mariola Rodzik-Ziemiańska

Cena 10 zł
Trener Mariola Rodzik-Ziemiańska
Czas trwania 10 tyg
Enrolled 0 students
Miejsce Katowice
Daty 20-21.11.2021 r.