Pieśń intuicyjna – Twój głos, Twoja moc

Pieśń intuicyjna – Twój głos, Twoja moc

Pieśń intuicyjna – Twój głos, Twoja moc

“Nawet jeśli nie czujesz się zbyt pewny swojego głosu, to gdy pracujesz w energii grupy, zauważysz, że „wtapia się” on w dźwięki innych osób umożliwiając ci uwolnienie. Ponadto dźwięk grupy wytwarza przyjemny rezonans dla ciała.” (Shirlie Roden)

Zapraszamy na warsztat wspierający kreatywność i intuicję, równocześnie pogłębiający osobiste możliwości głosowe.
Twój Głos to Twoja Moc, może on sprawić, że zabrzmią wewnętrzne harmonie, podnosząc intensywne i głębokie emocje. Poprzez wibrację własnego głosu, jak i głosu grupy, rezonować będzie Twoje ciało, a dzięki wejściu w stan głębokiego relaksu odblokują się napięcia i uwolni stres. W osobistym doświadczeniu zdobędziesz narzędzia wspierające Cię w byciu z ludźmi, ułatwiając podążanie za rozwijającą się między wami relacją.

Program warsztatu:
Ćwiczenia ugruntowujące i rozluźniające.
Psychosomatyka.
Praktyka pogłębionego oddechu.
Emisja głosu i rezonatory.
Wibracja dźwięku w ciele.
Wspólnota w brzmieniu.
Warsztat nie ma charakteru terapeutycznego. Jest to warsztat rozwojowy pogłębiający i systematyzujący własną wiedzę i doświadczenia.

„Praca z pieśnią za każdym razem jest dla mnie ważnym doświadczeniem. Podążam za grupą intuicyjnie, aby móc towarzyszyć każdemu z uczestników w jego osobistym poszukiwaniu swojej pieśni. Pieśń wiedzie nas wprost ze źródła ku poznawaniu, odkrywaniu, uwalnianiu i odpuszczaniu blokad, które stoją na drodze do spełnienia siebie. Zapraszam Was w podróż przez emocje wyrażane głosem – dźwiękiem, który może zmyć ciężar i namalować nowe niebo, jak po burzy”. Mariola Rodzik-Ziemiańska

Prowadząca:
Mariola Rodzik-Ziemiańska – trenerka trwałego rozwoju prowadząca autorskie warsztaty pracy z głosem, ciałem i oddechem w “Szałasie Rozwoju” oraz w Centrum Szkoleń i Rozwoju osobistego Meritum w Katowicach; aktorka pieśni i wokalistka formacji “Zawiało”; animatorka kultury w “Porcie Sztuki”; prowadząca Teatr Korzeni oraz starsza specjalistka ds. artystycznych i edukacji kulturowej w Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach.
Łącząc wiedzę wielu dziedzin, głównie: muzyki, teatru, geologii, bioenergetyki i psychologii oraz wieloletnie doświadczenie, także sceniczne, Mariola Rodzik-Ziemiańska stworzyła autorskie metody pracy w celu odkrywania mocy naturalnego głosu, wiodącego przez życie.

Organizacja:
Zabierz ze sobą koc i wygodny strój, ćwiczymy bez butów.

Spotykamy się w sobotę od 9:00 do 17:00 z przerwą na obiad, zaś w niedzielę od 9:00 do 15:00 (dodatkowo przerwy pomiędzy ćwiczeniami w zależności od potrzeb grupy).
Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM w Katowicach.

Koszt:
290 zł/os. do dnia 30. października, po tej dacie koszt warsztatu wynosi 350 zł

Warsztat obejmuje 16 godzin szkoleniowych z przerwami.

(Szczegóły dotyczące płatności w e-mailu zwrotnym po zapisaniu się na warsztat).

Zgłoszenia:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: szalasrozwoju@gmail.com
Zapisując się podaj hasło: „Pieśń intuicyjna – Meritum”
oraz Imię i Nazwisko, nr telefonu, e-mail.
Szczegółowych informacji udziela prowadząca: 503 070 813
Warunkiem przyjęcia jest deklaracja udziału w obu dniach warsztatowych.

Program w opisie
Mariola Rodzik-Ziemiańska
Wykształcenie / Ukończone kursy
  • mgr inż. geoinżynierii - Politechnika Wrocławska - Kierunek Górnictwo i Geologia,
  • trenerka zrównoważonego rozwoju - Szkoła Trenerów MERITUM - Certyfikat trenerski potwierdzający kompetencje odpowiadające European Qualification Framework EQF 5,
  • aktorka pieśni - Instytut...
    Pełny profil trenera: Mariola Rodzik-Ziemiańska

Cena 100 zł
Trener Mariola Rodzik-Ziemiańska
Czas trwania 0 tyg
Enrolled 0 students
Miejsce Katowice
Daty 14-15.11.2020