Trening INTRApsychiczny w Meritum

Trening INTRApsychiczny w Meritum

Trening INTRApsychiczny w Meritum

Trening INTRApsychiczny to możliwość głębszego poznania samego siebie, rozwinięcia swojego potencjału życiowego i lepszego funkcjonowania w otaczającym świecie.

W naszej codzienności często doświadczamy braku równowagi. Poszukujemy odpowiedzi, gdzie znaleźć poczucie lekkości, bezpieczeństwa i trwałości. Niejednokrotnie wpadamy w pułapkę poszukiwania szczęścia na zewnątrz i nie doceniamy swoich zasobów oraz własnego potencjału życiowego.

Trening INTRApsychiczny to autorski program oparty na wieloletnich doświadczeniach pracy rozwojowej i psychoedukacyjnej w Meritum.

Ta forma pracy własnej jest naszą odpowiedzią na potrzebę głębszych doświadczeń rozwojowych oraz uporządkowania i urealnienia obrazu siebie, swoich przekonań i motywacji.

Dla kogo?

Trening INTRApsychiczny kierujemy do:

 • osób chcących wesprzeć swój rozwój osobisty głębszymi doświadczeniami w grupie
 • psychologów, pedagogów, coachów
 • menagerów, liderów i wolontariuszy

W czasie treningu uczestnicy mają możliwość zwiększenia swojego potencjału życiowego oraz poczucia wpływu poprzez:

 • rozpoznanie obszarów do własnej pracy rozwojowej
 • uświadomienie swoich schematów zachowania i myślenia
 • zwiększenie uważności na siebie i innych
 • uporządkowanie własnych wartości i kluczowych przekonań
 • zapobieganie przeciążeniom emocjonalnym w codziennym życiu poprzez wzmocnienie kontaktu z własnym ciałem
 • odnalezienie poczucia sensu.
Informacje organizacyjne:

Zajęcia odbywają się w siedzibie MERITUM – Katowice Ligota, ul. Panewnicka 36/2.

Godziny zajęć:

 • Środa – sobota: 09:00-17:00
 • niedziela: 09:00-14:00
Zgłoszenia

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres katowicemeritum@gmail.com

Ważna jest kolejność zgłoszeń.

W wiadomości prosimy podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.

Dodatkowych informacji udziela Mirela Pawlikowska, tel. 501762528.

Prowadzący:

Mirela Pawlikowska – Ukończyłam pedagogikę na Uniwersytecie Śląskim. Od tego czasu doskonalę swoje kompetencje i umiejętności w zakresie rozwoju osobistego i terapii. Ukończyłam m.in.: 3-letnie Studium Socjoterapii; 2-letnie Studium Edukacji Psychoseksualnej pod kierunkiem Wiesława Sokoluka; Roczny Kurs „Hipnoza terapeutyczna. Całościowe szkolenie”; „Podstawy terapii ericksonowskiej” – Krzysztof Klajs; Wybrane warsztaty: „Praca z ciałem w konwencji Gestalt” – Dorota Węgrzyn; „Doświadczalny proces grupowy” – Peter Schulthess; „Praca z ciałem w terapii par i rodzin” – Renate Osterrieder; „Praca z ciałem dla terapeutów” – Piotr Bednarczyk; „Krąg kobiet. Krąg mężczyzn” – David Thompson i Mattie Davis-Wolfie. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i posiadam rekomendację trenerską II stopnia. Od wielu lat towarzyszę ludziom w procesach rozwoju osobistego, rozwijaniu osobistego potencjału i odkrywaniu nowych możliwości realizacji swojego powołania. W MERITUM prowadzę warsztaty w Szkole Trenerów, treningi interpersonalne, warsztaty i kręgi dla kobiet oraz autorskie warsztaty „Antykariera – w poszukiwaniu pracy życia”; „Moje Męskie-Żeńskie”; „Kochany-Kochana”.

Tomasz Małanka – socjolog. Posiada rekomendację trenerską II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Absolwent Zaawansowanej Szkoły Trenerów Meritum (Certyfikat trenerski potwierdzający kompetencje pracy na procesie).
Posiada piętnastoletnie doświadczenie w pracy z osobami zagrożonym wykluczeniem społecznym oraz ponad dziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu rozwoju osobistego.
W zespole Meritum prowadzi treningi interpersonalne oraz zajęcia w Szkole Trenerów MERITUM. Współprowadzący warsztat rozwojowy dla par „On powiedział Ona zrozumiała” oraz „Moje męskie – żeńskie Ja” . Autor warsztatu „Przeżyć pomaganie” i „Oswoić swój cień”.

Koszt:

Koszt udziału wynosi 1500 zł.

Przed treningiem prosimy o wpłatę w wysokości 200 zł na pokrycie kosztów poczęstunków (5 obiadów wegetariańskich/wegańskich + przerwy kawowe). Opłata za posiłki jest niezależna od opłaty za cały trening.

W przypadku rezygnacji z udziału w treningu najpóźniej 14 dni przed jego rozpoczęciem wniesiona opłata jest zwracana w całości. W przypadku rezygnacji w terminie późniejszym opłata nie jest zwracana.

UWAGA:

W treningu, w tej samej grupie, nie powinny uczestniczyć osoby, które dobrze się znają (krewni, bliscy znajomi….).

Warunkiem przyjęcia do grupy jest deklaracja udziału we wszystkich dniach treningu.
W czasie całego treningu intrapsychicznego wprowadzamy zasadę “zero alkoholu”

Prosimy, aby osoby będące w trakcie leczenia psychiatrycznego lub uzależnione podejmowały decyzję o udziale w treningu po konsultacji z lekarzem prowadzącym lub psychoterapeutą. Trening nie zastępuje profesjonalnej porady psychologicznej, medycznej, lub innej, udzielanej przez specjalistów z danej dziedziny.

Uczestnik treningu intrapsychicznego ma świadomość całkowitej odpowiedzialności za podejmowane decyzje i rezultaty tych decyzji, oraz że Organizator nie może być w żaden sposób pociągnięty do odpowiedzialności cywilnej z tytułu podejmowanych przez Uczestnika decyzji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za stan zdrowia fizycznego i emocjonalnego uczestników w czasie zajęć i pomiędzy nimi.

 

Program w opisie
User Avatar
Wykształcenie / Ukończone kursy
 • mgr pedagogiki
 • rekomendacja Polskiego Towarzystwa Psychologicznego II stopnia – trener treningu interpersonalnego
 • certyfikat Jakości Pracy Trenera II stopnia Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP
 • członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
 • Studium...
  Pełny profil trenera: Mirela Pawlikowska


Wykształcenie / Ukończone kursy
 • Socjolog.
 • Posiada rekomendację trenerską I stopnia Trenera Warsztatu Umiejętności Psychospołecznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (rekomendacja nr I 421).
 • Posiada rekomendację trenerską II stopnia Trenera Treningu Interpersonalnego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego...
  Pełny profil trenera: Tomasz Małanka

Cena 99 zł
Trener Mirela Pawlikowska
Czas trwania 10 tyg
Enrolled 0 students
Miejsce Katowice
Daty 29.06-03.07.2022 r.