Twój głos – Twoja moc

Twój głos – Twoja moc

Twój głos – Twoja moc

„Móc śpiewać to jakby narodzić się na nowo, a pieśń intuicyjna przynosi wiele radości z wspólnego przebywania pośród dźwięków”.

“Pieśń intuicyjna” to muzykoterapia własnym głosem oraz praktyka zawierająca komponenty z zakresu pracy z ciałem, głosem i oddechem, wspierająca w uwolnieniu ciała ze sztywności i nadmiaru emocji, obejmująca głęboki relaks oddechowo-głosowy, m.in. dla higieny psychicznej i psychosomatycznej. Podczas praktyki połączymy głos, oddech i ruch, czyli ekspresję ciała i werbalizację by ukoić siebie brzmieniem, dźwiękiem wypływającym z naszej natury.

“Nawet jeśli nie czujesz się zbyt pewny swojego głosu, to gdy pracujesz w energii grupy, zauważysz, że „wtapia się” on w dźwięki innych osób umożliwiając ci uwolnienie. Ponadto dźwięk grupy wytwarza przyjemny rezonans dla ciała.”

(Shirlie Roden)

Zapraszamy na warsztat wspierający kreatywność i intuicję, uwalniający z nadmiarów, równocześnie pogłębiający osobiste możliwości głosowe.
Twój Głos to Twoja Moc, może on sprawić, że zabrzmią wewnętrzne harmonie, podnosząc intensywne i głębokie emocje. Poprzez wibrację własnego głosu, jak i głosu grupy, rezonować będzie Twoje ciało, a dzięki wejściu w stan głębokiego relaksu odblokują się napięcia i uwolni stres. W osobistym doświadczeniu zdobędziesz narzędzia wspierające Cię w byciu z ludźmi, jednocześnie podążając za sobą i rozwijającą się między wami relacją.

Dla kogo ten warsztat?

Dla osób poszukujących swojego naturalnego głosu, będących w drodze rozwoju, tych którzy pragną poczuć emocje w głosie, ciele i oddechu, poczuć siłę i wrażliwość swojego głosu, nabyć narzędzia umożliwiające swobodny przepływ, i dla tych którzy pragną upuścić stres i nadmiar, który już nie służy.

Dlaczego pieśń?

Dzięki poszukiwaniom własnej pieśni, odradzamy swoją pierwotną naturę, wracamy do źródła. Głos to niezwykły dar nie istniejący bez oddechu i równowagi ciała. Dzięki niemu wyrażamy emocje i dzielimy się sobą ze światem w zgodzie z WŁASNĄ PRAWDĄ.

PROGRAM warsztatu:

– Ugruntowanie, ukorzenienie.
– Psychosomatyka.
– Praktyka pogłębionego oddechu.
– Emisja głosu i rezonatory.
– Wibracja dźwięku.
– Wspólnota w brzmieniu.
Warsztat nie ma charakteru terapeutycznego. Jest to warsztat rozwojowy pogłębiający i systematyzujący własną wiedzę i doświadczenia.

“Praca z pieśnią za każdym razem jest dla mnie ważnym doświadczeniem. Podążam za grupą intuicyjnie, wspierając się wiedzą głównie muzykoterapeutyczną i trenerską, aby móc towarzyszyć każdemu z uczestników w jego osobistym poszukiwaniu swojej pieśni. Pieśń wiedzie wprost ze źródła ku poznawaniu, odkrywaniu, uwalnianiu i odpuszczaniu blokad, które stoją na drodze do spełnienia. Zapraszam Was w podróż przez emocje wyrażane głosem – dźwiękiem, który może zmyć ciężar i namalować nowe niebo, jak po burzy”. Mariola Rodzik-Ziemiańska

Prowadząca:

Mariola Rodzik-Ziemiańska – trenerka trwałego rozwoju prowadząca autorskie muzykoterapeutyczne warsztaty pracy z głosem, ciałem i oddechem w “Szałasie Rozwoju” oraz w Szkole Trenerów Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego Meritum w Katowicach; aktorka pieśni i wokalistka formacji “Zawiało” i “TOMrzy”; animatorka kultury w “Porcie Sztuki”; prowadząca Teatr Korzeni oraz starsza specjalistka ds. artystycznych i edukacji kulturowej i koordynatorka Działu Artystycznego w Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach. Współzałożycielka Szkoły z Wyboru.
meritum.slask.pl/trener/Mariola+Rodzik+Ziemianska/

Łącząc wiedzę wielu dziedzin, głównie: muzyki, teatru, geologii, fizyki dźwięku, energetyki ciała i psychologii oraz wieloletnie doświadczenie trenerskie i sceniczne, Mariola Rodzik-Ziemiańska stworzyła autorskie metody pracy w celu odkrywania mocy naturalnego głosu, wiodącego przez życie.

Organizacja zajęć:

Zabierz ze sobą koc, i wygodny strój, ćwiczymy bez butów.

Terminy:

6 i 7 marca 2020
Spotykamy się w Sobotę od 9:00 do 18:00 z przerwą na obiad, zaś w niedzielę od 9:00 do 13:00 bez obiadu (dodatkowo przerwy pomiędzy ćwiczeniami w zależności od potrzeb grupy).
Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM w Katowicach.

Koszt udziału:

370zł/os. do dnia 1 marca, po tej dacie koszt warsztatu wynosi 450zł
Warsztat obejmuje 16 godzin szkoleniowych z przerwami oraz godzinną przerwę obiadową w sobotę (warsztat nie obejmuje kosztu obiadu).
(Szczegóły dotyczące płatności w e-mailu zwrotnym po zapisaniu się na warsztat).

Zapisy:

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: szalasrozwoju@gmail.com
Zapisując się podaj hasło: “Pieśń intuicyjna – Meritum – marzec2021”
oraz Imię i Nazwisko, nr telefonu, e-mail.
Szczegółowych informacji udziela prowadząca: 503 070 813.
Warunkiem przyjęcia jest deklaracja udziału w obu dniach warsztatowych.

Program w opisie
Mariola Rodzik-Ziemiańska
Wykształcenie / Ukończone kursy
  • mgr inż. geoinżynierii - Politechnika Wrocławska - Kierunek Górnictwo i Geologia,
  • trenerka zrównoważonego rozwoju - Szkoła Trenerów MERITUM - Certyfikat trenerski potwierdzający kompetencje odpowiadające European Qualification Framework EQF 5,
  • aktorka pieśni - Instytut...
    Pełny profil trenera: Mariola Rodzik-Ziemiańska

Cena Cena w opisie
Trener Mariola Rodzik-Ziemiańska
Czas trwania 10 tyg
Enrolled 0 students
Miejsce Katowice
Daty 06-07.03.2021