Katowice, ul. Panewnicka 36/2

Biegnąca z wilkami – Ciało kobiety

06.09.2019 - 08.09.2019

Kiedy zaczniemy cenić własne ciała i zamiast czuć się ich ofiarą, szanować płynące z nich informacje, zapoczątkujemy uzdrawianie życia na głębszym poziomie. W kulturze, która nie uznaje bliskiego związku między umysłem i ciałem, zaufanie do mądrości ciała jest aktem wiary. Mówiąc MĄDROŚĆ CIAŁA, mam na myśli zaufanie temu, że objawy płynące z ciała są jedynym sposobem, w jaki dusza może zwrócić na siebie naszą uwagę.
dr Christiane Northrup „Ciało kobiety, mądrość kobiety”

Zapraszam Cię na warsztat „Ciało kobiety”, będący kolejną odsłoną cyklu „Biegnąca z wilkami”.  Warsztat odbędzie się tym razem w Bystrej. Kolejność uczestniczenia w poszczególnych warsztatach cyklu „Biegnąca z wilkami” nie jest istotna.

Jeśli chcesz:
  • odkryć drogę do wewnętrznej równowagi i harmonii,
  • odnaleźć cudowne połączenie z ważnymi dla siebie kobietami,
  • nauczyć się czytać sygnały swojego ciała, by wykorzystać je w procesie kreowania zdrowia,
  • uwolnić się od destrukcyjnych przekonań na temat zdrowia,
  • jeszcze lepiej kontaktować się ze swoją dziką, kobiecą naturą,

te warsztaty są dla Ciebie!

W czasie zajęć odbędziemy podróż do samego centrum kobiecości, by wykorzystując swoją pierwotną moc, kreować pełnię naszego zdrowia. 

„Biegnąca z wilkami – Ciało kobiety” jest warsztatem rozwojowym, adresowanym do pełnoletnich kobiet, gotowych na głęboką pracę osobistą, w celu odkrycia nowych dróg rozwoju i ekspresji.
Do udziału w zajęciach zapraszamy wszystkie kobiety, niezależnie od dotychczasowych doświadczeń warsztatowych. Nie jest wymagany wcześniejszy udział w jakichkolwiek szkoleniach.
Celem warsztatu jest odkrycie własnych sposobów dbania o zdrowie oraz pogłębienie świadomości na temat własnego modelu kobiecości.
Warsztat prowadzony jest metodami aktywnymi, opartymi na osobistym doświadczaniu. Będziemy proponować pracę w parach, w grupach oraz pracę indywidualną z wykorzystaniem własnych kreatywnych zasobów. Na warsztacie obowiązuje zasada, że nie oceniamy ani siebie, ani współuczestników. W bezpiecznej atmosferze eksplorujemy własne doświadczenia i doznania, wyciągamy osobiste wnioski.

Koszt uczestnictwa:

Po zakończeniu warsztatu można wpłacić darowiznę, np. w wys. 400-600 zł, w zależności od swojej sytuacji finansowej oraz korzyści, jakie odniesiesz na warsztacie. Każda Uczestniczka warsztatu, po zajęciach, sam decyduje, ile chce zapłacić.

W przypadku rezygnacji z udziału, w terminie powyżej 7 dni przed rozpoczęciem kursu, zwracamy wpłaconą kwotę.

Ewentualne koszty wyżywienia, noclegu i dojazdu uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Organizacja warsztatu:

Warsztat odbywa się w Pracowni na Rzecz Wszystkich Istot w Bystrej Śląskiej na ul. Jasnej 17. Na miejscu istnieje możliwość noclegowania w pokojach kilkuosobowych (trzeba zabrać śpiwór). Cena noclegu wynosi 40 zł. Na miejscu mamy zapewnione obiady wegańskie oraz poczęstunki (30 zł/dzień)

Zajęcia odbywają się w następujących godzinach:

  • piątek: 10.00-19.00
  • sobota: 09.00-18.00
  • niedziela: 08.00-15.00

 

Prowadząca:

Mirela Pawlikowska – prawnuczka Marii, wnuczka Anny, córka Urszuli, matka Marii, babcia Emilki. Trenerka rozwoju osobistego z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu warsztatów i treningów, posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego II stopnia do prowadzenia treningów interpersonalnych. Od kilku lat prowadzi w Meritum Kręgi Kobiet. Zafascynowana osobami Jamie Sams oraz Clarissy Pinkoli Estes. Autorka i realizatorka Kręgów Kobiet oraz warsztatów „Biegnąca z wilkami” oraz „Oswobodzenie silnej kobiety”. Współzałożycielka MERITUM, opiekun merytoryczny Szkoły Trenerów MERITUM.

Zgłoszenia:

Kliknij tutaj aby zapisać się na warszat.


Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 30.08.2019 r. na adres katowicemeritum@gmail.com
Dodatkowych informacji udziela Mirela Pawlikowska, tel. 501762528.

Warunkiem przyjęcia do grupy jest deklaracja udziału we wszystkich dniach warsztatowych.

W przypadku rezygnacji z udziału, w terminie powyżej 7 dni przed rozpoczęciem warsztatu, zwracamy wpłaconą kwotę

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE - FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY