Katowice, ul. Panewnicka 36/2

Ciało kobiety, mądrość kobiety – warsztat rozwojowy w Katowicach

09.11.2018 - 11.11.2018

Kiedy zaczniemy cenić własne ciała i zamiast czuć się ich ofiarą, szanować płynące z nich informacje, zapoczątkujemy uzdrawianie życia na głębszym poziomie. W kulturze, która nie uznaje bliskiego związku między umysłem i ciałem, zaufanie do mądrości ciała jest aktem wiary. Mówiąc MĄDROŚĆ CIAŁA, mam na myśli zaufanie temu, że objawy płynące z ciała są jedynym sposobem, w jaki dusza może zwrócić na siebie naszą uwagę.
dr Christiane Northrup „Ciało kobiety, mądrość kobiety”

Jeśli chcesz:
  • odkryć drogę do wewnętrznej równowagi i harmonii,
  • odnaleźć cudowne połączenie z ważnymi dla siebie kobietami,
  • nauczyć się czytać sygnały swojego ciała, by wykorzystać je w procesie kreowania zdrowia,
  • uwolnić się od destrukcyjnych przekonań na temat zdrowia,
  • jeszcze lepiej kontaktować się ze swoją dziką, kobiecą naturą,

te warsztaty są dla Ciebie!

Zapraszamy na warsztat „Ciało kobiety, mądrość kobiety”, który odbędzie się w dniach 09-11.11.2018 r. w Katowicach.

W czasie zajęć odbędziemy podróż do samego centrum kobiecości, by wykorzystując swoją pierwotną moc, kreować pełnię naszego zdrowie.

„Ciało kobiety, mądrość kobiety” jest warsztatem rozwojowym, adresowanym do pełnoletnich kobiet, gotowych na głęboką pracę osobistą, w celu odkrycia nowych dróg rozwoju i ekspresji.
Do udziału w zajęciach zapraszamy wszystkie kobiety, niezależnie od dotychczasowych doświadczeń warsztatowych. Nie jest wymagany wcześniejszy udział w jakichkolwiek szkoleniach.
Celem warsztatu jest odkrycie własnych sposobów dbania o zdrowie oraz pogłębienie świadomości na temat własnego modelu kobiecości.
Warsztat prowadzony jest metodami aktywnymi, opartymi na osobistym doświadczaniu. Będziemy proponować pracę w parach, w grupach oraz pracę indywidualną z wykorzystaniem własnych kreatywnych zasobów. Na warsztacie obowiązuje zasada, że nie oceniamy ani siebie, ani współuczestników. W bezpiecznej atmosferze eksplorujemy własne doświadczenia i doznania, wyciągamy osobiste wnioski.

Koszt uczestnictwa:

Po zakończeniu warsztatu można wpłacić darowiznę, np. w wys. 400-600 zł, w zależności od swojej sytuacji finansowej oraz korzyści, jakie odniesiesz na warsztacie. Każda Uczestniczka warsztatu po zajęciach, sama decyduje, ile (w tych granicach) chce zapłacić.

Osoby pragnące uczestniczyć w zajęciach prosimy wcześniej o wpłatę zaliczki w wysokości 80 zł na pokrycie kosztów poczęstunków (obiady) i zaświadczenia. Opłata za posiłki i zaświadczenie jest niezależna od opłaty za cały warsztat.

Organizacja warsztatu:

Zajęcia odbywają się w następujących godzinach:

  • piątek: 10.00-19.00
  • sobota: 09.00-18.00
  • niedziela: 08.00-15.00
Prowadząca:

Mirela Pawlikowska – prawnuczka Marii, wnuczka Anny, córka Urszuli, matka Marii, babcia Emilki. Trenerka rozwoju osobistego z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu warsztatów i treningów, posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego II stopnia do prowadzenia treningów interpersonalnych. Od kilku lat prowadzi w Meritum Kręgi Kobiet. Zafascynowana osobami Jamie Sams oraz Clarissy Pinkoli Estes. Autorka i realizatorka Kręgów Kobiet oraz warsztatów „Biegnąca z wilkami” oraz „Oswobodzenie silnej kobiety”. Współzałożycielka MERITUM, opiekun merytoryczny Szkoły Trenerów MERITUM.

Zgłoszenia:

Kliknij tutaj aby zapisać się na warszat.


Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 15.10.2018 r. na adres katowicemeritum@gmail.com
Dodatkowych informacji udziela Mirela Pawlikowska, tel. 501762528.

Warunkiem przyjęcia do grupy jest deklaracja udziału we wszystkich dniach warsztatowych.

W przypadku rezygnacji z udziału, w terminie powyżej 7 dni przed rozpoczęciem warsztatu, zwracamy wpłaconą kwotę

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE - FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY