Katowice, ul. Panewnicka 36/2

Ku zdrowiu – jak nasze przekonania wpływają na stan zdrowia

18.05.2019

Według Światowej Organizacji Zdrowia ZDROWIE to stan cechujący się uzyskaniem dobrego samopoczucia na poziomie fizycznym, psychicznym i społecznym. Nie oznacza więc braku choroby?

Dla mnie zdrowie jest stanem świadomości. Podczas warsztatu chcę podzielić się z Wami tym, czego sama doświadczyłam, dowiedziałam się i nauczyłam na temat zdrowia i stosuję w codziennym życiu. Moją intencją jest, aby każdy z nas w życiu codziennym osiągał jak najczęściej stan harmonii i równowagi. Wierzę, że to co myślimy o sobie, staje się dla nas prawdą.

Wiem, że dzięki świadomości swoich myśli, potrzeb i oczekiwań możesz wspierać swoje zdrowie, kondycję i ciało. Jeśli masz ochotę bądź potrzebę

  • przyjrzeć się swoim przekonaniom na temat zdrowia,
  • zrozumieć jak Twoje ciało reaguje na twoje myśli,
  • dowiedzieć się po co Ci choroby,
  • rozpoznać reakcje na pojawiające się problemy ze zdrowiem,
  • świadomie wybierać myśli, które budują twoją witalność ,
  • rozpoznać potrzeby i oczekiwania kryjące się ze dolegliwościami,

zapraszam na warsztat.

Zapraszamy Kobiety i Mężczyzn, niezależnie od wieku, zawodu oraz dotychczasowych doświadczeń warsztatowych. Wszystkich, którzy chcą świadomie decydować o swoim życiu i zdrowiu.

Warsztat KRÓTKA HISTORIA ZDROWIA pozwoli Ci lepiej zrozumieć swoje zachowania i reakcje, towarzyszące w różnych sytuacjach, rzuci nieco światła na Twój sposób komunikacji z własnym ciałem, uwrażliwi na nieuświadomione potrzeby i oczekiwania.

 

Organizacja warsztatu:

Zajęcia odbywają się w godz. 09.00-17.00 w siedzibie Meritum w Katowicach Ligocie, przy ul. Panewnickiej 36/2. Prosimy o wygodny ubiór i obuwie zmienne.

 

Prowadząca:

Marzena Czechowska – absolwentka Szkoły Trenerów Meritum, absolwentka Studiów Podyplomowych „Psychologia wywierania wpływu społecznego”, a przy okazji mgr zarządzania i marketingu. Zwolenniczka życia w harmonii z samym sobą i otaczającym nas życiem. Propagatorka świadomego oddechu i pracy z ciałem. Warsztat o zdrowiu jest efektem zdobytej wiedzy i doświadczenia osobistego na przestrzeni ostatnich 7 lat.

 

Koszt uczestnictwa:

Po zakończeniu warsztatu można wpłacić darowiznę, np. w wys. 50-150 zł, w zależności od swojej sytuacji finansowej oraz korzyści, jakie odniesiesz na warsztacie. Każdy Uczestnik warsztatu, po zajęciach, sam decyduje, ile (w tych granicach) chce zapłacić. (W koszt zajęć wliczone są poczęstunki/przekąski/napoje, zaś obiad we własnym zakresie).

Warsztaty odbędą się pod warunkiem zebrania grupy 10-cio osobowej.

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres m_czechowska@interia.pl  W mailu zgłoszeniowym proszę podać tytuł warsztatu, swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu kontaktowego.

Dodatkowych informacji udziela Marzena Czechowska, tel. 695 467 175

 

 

 

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE - FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY