Katowice, ul. Panewnicka 36/2

Marketing i media społecznościowe dla trenerów

29.05.2019

„Marketing i media społecznościowe dla trenerów” jest kolejnym z cyklu comiesięcznych warsztatów TRENERALIA, skierowanych do trenerów, coachów, nauczycieli, animatorów, bez względu na ilość ich doświadczeń zawodowych.

Zapraszamy zarówno tych, którzy pracują z grupami od wielu lat, jak i tych, którzy dopiero taką pracę chcą podjąć. 

Moim celem warsztatu jest dostarczyć Ci wiedzę, która pomoże zwiększyć skuteczność Twoich działań marketingowych jako Trenera oraz zainspirować Cię do niestandardowej a zarazem wartościowej komunikacji marketingowej. Na warsztacie dowiesz się, czym tak właściwie jest ten cały marketing, jakie działania warto realizować, aby zwiększyć popularność swojej marki oraz jak działa tajemniczy algorytm Facebooka. Poznasz inne kanały komunikacji, które warto wziąć pod uwagę, jeśli nie chcesz działać (tylko) na Facebooku. Porozmawiamy też o etyce działań marketingowych. Będzie ciekawie!

Program warsztatu:
  1. Marketing dla trenera
  2. Jak działa algorytm Facebooka?
  3. Co poza Facebookiem?
  4. Marketing vs. etyka
Prowadząca:

Majka Lipiak – przedsiębiorca społeczny, CEO w Leżę i Pracuję, pierwszej agencji marketingowej, która powstała po to, by dać pracę osobom z niepełnosprawnością ruchową. Z wykształcenia — logistyk i ekonomista, z pasji — marketer i innowator społeczny. Pracowała m.in. dla Agencji marketingu strategicznego RUBIKOM Strategic Thinking, Agencji Interaktywnej Punkt Krytyczny i Agencji PR Pan Pikto. Laureatka konkursu TEDxRavaRiver na śląskie idee warte rozpowszechniania, reprezentantka Polski w trakcie wydarzenia Merit360, gromadzącego młodych ludzi zdeterminowanych do realizowania Zrównoważonych Celów Rozwoju ONZ. Członkini Rady Biznesu Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz aktywna obywatelka programu British Council – Active Citizens for Social Enterprise.

Informacje organizacyjne:

Warsztat odbywa się w godz. 17.00-21.00 w naszej siedzibie w Katowicach Ligocie przy ul. Panewnickiej 36/2.

Zachęcamy do korzystania z komunikacji publicznej: kilka minut piechotką od nas znajduje się dworzec PKP Katowice Ligota.
200 m od naszego budynku jest przystanek komunikacji miejskiej. Z Dworca Głównego w Katowicach ja do nas autobusy: 12, 48.

Cena warsztatu:

Cena wynosi 100 zł (poczęstunek, materiały, zaświadczenie)

Zgłoszenia:

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres: katowicemeritum@gmail.com

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE - FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY