Katowice, ul. Panewnicka 36/2

Odkryj swój potencjał – warsztat pracy z ciałem

12.01.2019

Serdecznie zapraszamy na warsztat dla osób chcących zwiększyć zaufanie do własnego ciała poprzez poszerzenie jego świadomości i wzmocnienie gotowości do odkrywania jego potencjału. Będziemy wspólnie eksplorować nowe, a może tylko czekające na przypomnienie, formy ruchu w interakcji z przestrzenią, podłożem po którym się poruszamy oraz z drugim człowiekiem, popracujemy również nad oddechem i umiejętnością odnajdywania relaksu i koncentracji, tak byś mógł/mogła sięgać po nie wtedy, gdy jest Ci to potrzebne.

Trening pracy z ciałem oparty na zasadach ruchu naturalnego, czyli takiego który bardziej czujesz, niż rozumiesz i metodach treningowych rosyjskich sztuk walki (trening koordynacji psychoruchowej i sprawności sensorycznej bez elementów bojowych). Będzie potrzebny luźny strój i przeciętna sprawność fizyczna (naprawdę tylko przeciętna).

Zajęcia odbywają się w godz. 09.00-17.00

Prowadzący:

Michał Mania – psycholog, psychoterapeuta, trener, instruktor samoobrony, instruktor systemy rosyjskiej sztuki walki. Absolwent 4-letniego Kursu Psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim oraz Szkoły Trenerów Meritum. W pracy terapeutycznej, jak również szkoleniowej opiera się na humanistycznym widzeniu człowieka poprzez pryzmat jego zasobów. Współtwórca nowej formy treningu interpersonalnego z elementami pracy z ciałem realizowanej w Centrum Szkoleń i Rozwoju osobistego MERITUM.

Koszt udziału:

Koszt udziału w warsztacie wynosi 120 zł.

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE - FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY