Katowice, ul. Panewnicka 36/2

Ojcowskie kajakowanie – 14-16 września 2018 r.

14.09.2018 - 16.09.2018

Witajcie.

W zeszłym roku było ekstra więc w tym roku powtarzamy „Ojcowskie kajakowanie”.

W dniach 14-16 września razem z Danielem Wierzbickim organizujemy wypad kajakowy dla ojców z dziećmi. Tym razem zaczynamy od biwaku, na którym spotykamy się piątkowym wieczorem. W sobotę planujemy spływ Wartą do miejscowości Bobry do Zakrzówka Szlecheckiego – czyli do naszego obozowiska. W niedzielę spływ do miejscowości Ważne Młyny. Pierwszego dnia będzie około 5 godzin wspólnego płynięcia a drugiego maksymalnie 4 godziny. Ten wspólnie spędzony czas pozwoli na uważne obcowanie z przyrodą i pozwoli ojcom oraz dzieciom budować wzajemne relacje w tempie wspólnego kajakowania.

Informacje organizacyjne:

Prowadzący:

Daniel Wierzbicki –  mąż i ojciec dwóch córek, nauczyciel, instruktor sportów wszelakich. Łucznik i miłośnik outdooru – dzieci nazywają go Wujek Przygoda. Prowadzi szkołę pływania dla dzieci i niemowląt Aqualandia , współorganizuje rodzinne obozy NVC – Inkubator Empatii. Z chęcią dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Tomasz Kondzielnik  – mąż Dany, ojciec Gai i Wandy, menadżer, trener rozwoju osobistego i wyznawca porozumienia bez przemocy, rodzicielstwa bliskości oraz edukacji demokratycznej. Kibic piłkarski. Współzałożyciel organizacji Nowi Wojownicy. Mieszka w Jankowicach koło Pszczyny. Prowadzi męskie kręgi, autorski warsztat Męski Punkt Widzenia.

 

Kiedy?

Rozpoczynamy o 19.00 w dniu 14 września. Kończymy 16 września około 16.00.

 

Gdzie?

Spływ Wartą z miejscowości Bobry przez Zakrzówek Szlachecki do miejscowości Ważne Młyny.

Mapka poglądowa: https://goo.gl/maps/VrC9LEuabLP2

 

Koszty udziału:

Opłata za jeden kajak – 350 pln – płatna na konto organizatora do 10-tego września

Opłata rezerwacyjna (bezzwrotna) – 50 zł.

Gwarancją rezerwacji miejsca jest opłata rezerwacyjna w wysokości 50 złotych w ciągu 2 dni po potwierdzeniu przez organizatora przyjęcia zgłoszenia. Brak tej wpłaty jest równoznaczny z anulowaniem rezerwacji.

 

Jak się zapisać?

Jeśli zdecydujesz się na udział w wydarzeniu wyślij swoje zgłoszenie na maila – tomasz@nowiwojownicy.org lub dw112@poczta.onet.pl

 

Ilość uczestników

Maksymalnie – 10 kajaków.

Jest możliwość zabrania dwójki dzieci do jednego kajaka. Minimalny wiek dziecka to 6 lat – jeżeli ktoś chce zabrać młodsze dziecko prosimy o wcześniejszy kontakt – temat do ustalenia.

 

Co zawiera cena:

  • Opłata za wynajęcie kajaka
  • Transport na miejsce rozpoczęcia spływu oraz transport z miejsca zakończenia spływu do obozowiska
  • Opłata za noclegi na biwaku – uwaga potrzebny jest sprzęt biwakowy umożliwiający nocowanie
  • Wieczorne, ojcowskie rozmowy przy ognisku
  • Kawa, herbata, woda mineralna bez ograniczeń. Kolacja na biwaku – kiełbaski z ogniska + pieczywo, potrawa jednogarnkowa z kociołka. Na śniadanie owsianka błyskawiczna, jajka sadzone z patelni robione na ognisku, pieczywo. Istnieje możliwość zamówienia obiadów liofilizowanych (duża różnorodność potraw ze sprawdzonego źródła) – opłata 35 pln za obiad.

 

Dane organizatora:

Fundacja Inicjatywa nr rachunku: 02 1090 1652 0000 0001 3286 8383

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE - FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY