Katowice, ul. Panewnicka 36/2

Pieśń intuicyjna – Twój Głos Twoja Moc

18.01.2020 - 19.01.2020

“Nawet jeśli nie czujesz się zbyt pewny swojego głosu, to gdy pracujesz w energii grupy, zauważysz, że „wtapia się” on w dźwięki innych osób umożliwiając ci uwolnienie. Ponadto dźwięk grupy wytwarza przyjemny rezonans dla ciała.”  (Shirlie Roden) 

Zapraszamy na warsztat wspierający kreatywność i intuicję, równocześnie pogłębiający osobiste możliwości głosowe.
Twój Głos to Twoja Moc, może on sprawić, że zabrzmią wewnętrzne harmonie, podnosząc intensywne i głębokie emocje. Poprzez wibrację własnego głosu, jak i głosu grupy, rezonować będzie Twoje ciało, a dzięki wejściu w stan głębokiego relaksu odblokują się napięcia i uwolni stres. W osobistym doświadczeniu zdobędziesz narzędzia wspierające Cię w byciu z ludźmi, ułatwiając podążanie za rozwijającą się między wami relacją.

Program warsztatu:
  • Ćwiczenia ugruntowujące i rozluźniające.
  • Psychosomatyka.
  • Praktyka pogłębionego oddechu.
  • Emisja głosu i rezonatory.
  • Wibracja dźwięku w ciele.
  • Wspólnota w brzmieniu.

Warsztat nie ma charakteru terapeutycznego. Jest to warsztat rozwojowy pogłębiający i systematyzujący własną wiedzę i doświadczenia.

„Praca z pieśnią za każdym razem jest dla mnie ważnym doświadczeniem. Podążam za grupą intuicyjnie, aby móc towarzyszyć każdemu z uczestników w jego osobistym poszukiwaniu swojej pieśni. Pieśń wiedzie nas wprost ze źródła ku poznawaniu, odkrywaniu, uwalnianiu i odpuszczaniu blokad, które stoją na drodze do spełnienia siebie. Zapraszam Was w podróż przez emocje wyrażane głosem – dźwiękiem, który może zmyć ciężar i namalować nowe niebo, jak po burzy”. Mariola Rodzik-Ziemiańska

Prowadząca:

Mariola Rodzik-Ziemiańska – trenerka trwałego rozwoju prowadząca autorskie warsztaty pracy z głosem, ciałem i oddechem w “Szałasie Rozwoju” oraz w Centrum Szkoleń i Rozwoju osobistego Meritum w Katowicach; aktorka pieśni i wokalistka formacji “Zawiało”; animatorka kultury w “Porcie Sztuki”; prowadząca Teatr Korzeni oraz starsza specjalistka ds. artystycznych i edukacji kulturowej w Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach.
Łącząc wiedzę wielu dziedzin, głównie: muzyki, teatru, geologii, bioenergetyki i psychologii oraz wieloletnie doświadczenie, także sceniczne, Mariola Rodzik-Ziemiańska stworzyła autorskie metody pracy w celu odkrywania mocy naturalnego głosu, wiodącego przez życie.

Organizacja:

Zabierz ze sobą koc i wygodny strój, ćwiczymy bez butów.

Spotykamy się w sobotę od 9:00 do 17:00 z przerwą na obiad, zaś w niedzielę od 9:00 do 15:00 (dodatkowo przerwy pomiędzy ćwiczeniami w zależności od potrzeb grupy).
Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM w Katowicach.

Koszt:

270zł/os. do dnia 15 stycznia, po tej dacie koszt warsztatu wynosi 350zł

Warsztat obejmuje 16 godzin szkoleniowych z przerwami.

(Szczegóły dotyczące płatności w e-mailu zwrotnym po zapisaniu się na warsztat).

Zgłoszenia:

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: szalasrozwoju@gmail.com
Zapisując się podaj hasło: „Pieśń intuicyjna – Meritum”
oraz Imię i Nazwisko, nr telefonu, e-mail.
Szczegółowych informacji udziela prowadząca: 503 070 813 
Warunkiem przyjęcia jest deklaracja udziału w obu dniach warsztatowych.

 

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE - FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY