Katowice, ul. Panewnicka 36/2

Poznaj siebie. Warsztat pracy z ciałem

21.12.2019

Warsztat pracy z ciałem, na którym w bezpiecznych warunkach będziesz mieć okazję do poznania swoich zasobów w radzeniu sobie w sytuacjach trudnych. Będziemy pracować nad umiejętnością odnajdywania spokoju w dyskomforcie, radzenia sobie z napięciem poprzez oddech i pracę ciałem.

Zaczniemy od treningu świadomości ciała, ekonomii ruchu i koordynacji psychoruchowej, tak, by dobrze w naszym ciele się ugruntować. Później spotkamy się z własną siłą, siłą wewnętrzną, przywitamy ją i doświadczymy jej świadomie, tak by była z nami zawsze wtedy, gdy będziemy jej potrzebować.

Będziemy pracować w oparciu o metodologię treningu systemy – rosyjskiej sztuki walki (tu bez elementów bojowych), której uczono kiedyś właśnie pod nazwą ”paznai siebia” (poznaj siebie) i które to słowa najlepiej opisują, czym ta metoda jest, a więc sztuką dbałości o własny dobrostan psychofizyczny w oparciu o świadomość własnych zasobów, oraz co za tym idzie radzenia sobie z trudnościami, czy wręcz zagrożeniami, tak by ten dobrostan, gdy trzeba umieć odzyskać i ochronić.

Warsztat ma charakter rozwojowy, nie terapeutyczny. Wymagana (i w zupełności wystarczająca) przeciętna sprawność fizyczna. Zabierz ze sobą wygodny strój i otwartą głowę, gotową na pełną przygód podróż i spotkanie z sobą, w sposób inny niż wszystkie.

Warsztat odbywa się w godz. 09.00 – 17.00.

Prowadzący

Michał Mania, psycholog, terapeuta, trener, instruktor systemy – rosyjskiej sztuki walki, pasjonat naturalnych form ruchu. Współtwórca formuły treningu interpersonalnego z elementami pracy z ciałem Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego Meritum. Absolwent Podyplomowej Szkoły Psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim oraz Szkoły Trenerów Meritum. W pracy terapeutycznej, jak również szkoleniowej opiera się na humanistycznym widzeniu człowieka poprzez pryzmat jego zasobów

Koszt warsztatu:

Koszt udziału w zajęciach wynosi 120 zł

Zgłoszenia i dodatkowe informacje

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem michalmania@o2.pl

 

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE - FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY