Katowice, ul. Panewnicka 36/2

Psychoterapia w MERITUM

26.08.2018 - 31.12.2019

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z psychoterapii w MERITUM. Nasi psychoterapeuci to:

Aleksandra Wittich, psycholog, psychoterapeuta

Ukończyłam psychologię kliniczną człowieka dorosłego na Uniwersytecie Śląskim. Jestem także absolwentką Szkoły Trenerów MERITUM.

Obecnie jestem w trakcie szkolenia w kierunku uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB) oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Regularnie superwizuję swoją pracę i biorę udział w szkoleniach specjalistycznych, konferencjach, warsztatach (szczególnie poświęconych różnorodnym metodom  zaburzeń nastroju, PTSD).

Jako psycholog współpracuję z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej – organizacją udzielającą pomocy ofiarom katastrof na całym świecie. Jestem też ratownikiem GOPR.

Zainteresowania: terapia zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych (fobia społeczna, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne), terapia Zespołu Stresu Pourazowego.

Kontakt pod nr 501 157 510

Koszt sesji indywidualnej – 100; Czas trwania sesji – 50 minut

W MERITUM przyjmuję w środy.

 

Agnieszka Korbel – psychoterapeutka

Ukończyłam czteroletni Podyplomowy Kurs Psychoterapii przy Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej w Krakowie (szkolenie akredytowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego). Jestem pracownikiem Poradni Zdrowia Psychicznego „Medyk” w Żorach, prowadzę również Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego „Brama” w Jastrzębiu-Zdroju.

Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej. Największe doświadczenie mam w pomocy  osobom cierpiącym na zaburzenia depresyjne i lękowe.

Regularnie superwizuję swoją pracę i biorę udział w szkoleniach specjalistycznych, seminariach, warsztatach (szczególnie poświęconych różnorodnym metodom  pracy ze snem, ciałem i głosem). Jestem absolwentką Szkoły trenerów MERITUM. Posiadam uprawnienia do prowadzenia Szkoły dla Rodziców i Wychowawców oraz SFA (krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu). Zarządzam organizacją pozarządową, w której pracuję również z młodzieżą prowadząc warsztaty z zakresu psychoedukacji – ostatnio realizowałam program  Rozumienie Ludzkiej Natury prof. .G.Zimbardo (budowanie motywacji do rozwoju) .Współpracuję również z czasopismem „2be style”.

W pracy psychoterapeutki stosuję podejście psychodynamiczne. Dostosowując metody pracy do klientów lub konkretnych problemów, zdarza mi się wykorzystywać  m.in. psychodramę lub techniki psychoterapii poznawczej.

Psychoterapia to moja pasja, źródło satysfakcji i własnego rozwoju. Cieszę się mogąc towarzyszyć klientom w zmianach, których się z odwagą  podejmują.

Kontakt pod nr 507 432 337

Koszt sesji indywidualnej – 100 zł; Czas trwania sesji – 50 minut

W MERITUM  przyjmuję w poniedziałki po południu oraz w piątki rano.

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE - FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY