Ciało kobiety – mądrość kobiety

Ciało kobiety – mądrość kobiety

Kiedy zaczniemy cenić własne ciała i zamiast czuć się ich ofiarą, szanować płynące z nich informacje, zapoczątkujemy uzdrawianie życia na głębszym poziomie. W kulturze, która nie uznaje bliskiego związku między umysłem i ciałem, zaufanie do mądrości ciała jest aktem wiary. Mówiąc MĄDROŚĆ CIAŁA, mam na myśli zaufanie temu, że objawy płynące z ciała są jedynym sposobem, w jaki dusza może zwrócić na siebie naszą uwagę.
dr Christiane Northrup „Ciało kobiety, mądrość kobiety”

9010887b6015fd3c2b8c824bf7765c4fJeśli chcesz:
 • odkryć drogę do wewnętrznej równowagi i harmonii,
 • odnaleźć cudowne połączenie z ważnymi dla siebie kobietami,
 • nauczyć się czytać sygnały swojego ciała, by wykorzystac je w procesie kreowania zdrowia,
 • uwolnić się od destrukcyjnych przekonań na temat zdrowia,
 • jeszcze lepiej kontaktować się ze swoją dziką, kobiecą naturą,

te warsztaty są dla Ciebie!

W czasie zajęć odbędziemy podróż do samego centrum kobiecości, by wykorzystując swoją pierwotną moc, kreować pełnię naszego zdrowie.

„Ciało kobiety, mądrość kobiety” jest warsztatem rozwojowym, adresowanym do osób gotowych na głęboką pracę osobistą, w celu odkrycia nowych dróg rozwoju i ekspresji.
Do udziału w zajęciach zapraszamy wszystkie kobiety, niezależnie od dotychczasowych doświadczeń warsztatowych. Nie jest wymagany wcześniejszy udział w jakichkolwiek szkoleniach.
Warsztat prowadzony jest metodami aktywnymi, opartymi na osobistym doświadczaniu. Będziemy proponować pracę w parach, w grupach oraz pracę indywidualną z wykorzystaniem własnych kreatywnych zasobów. Na warsztacie obowiązuje zasada, że nie oceniamy ani siebie, ani współuczestników. W bezpiecznej atmosferze eksplorujemy własne doświadczenia i doznania, wyciągamy osobiste wnioski.

Tematyka zajęć:
 • Na drodze do równowagi: samoświadomość drogą do uzdrowienia;
 • Odkrywanie i przyjęcie swojego dziedzictwa – połączenia z linia kobiecą swojej rodziny;
 • Diagnoza własnych konstruktywnych i destrukcyjnych przekonań na temat zdrowia;
 • Droga do uwolnienia emocji;
 • Rozmowa z własnym ciałem – jak słuchać i uszanować swoje ciało?;
 • Odkrywanie wewnętrznej mądrości i przewodnictwa;
 • Praca z intuicją/ze snami;
 • Przebacz sobie i innym – warunek kreowania pełni zdrowia;
 • Aktywnie dąż do przyjemności i własnego celu.

Warsztat oparty jest na książce dr Christiane Northrup „Ciało kobiety, mądrość kobiety”.

Prowadząca:

Mirela Pawlikowska – trenerka i socjoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem, posiada rekomendację II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego do prowadzenia treningów i warsztatów. Absolwentka Studium Edukacji Psychoseksualnej pod kierunkiem Wiesława Sokoluka. Specjalizuje się w prowadzeniu treningów rozwoju osobistego. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z grupami kobiet. Opiekun merytoryczny Szkoły Trenerów MERITUM. Z pasją prowadzi Kręgi Kobiet oraz warsztaty wegetariańskie Gotowanie z Miłością.

Koszt uczestnictwa:

Koszt warsztatu wynosi 400-600 zł, w zależności od sytuacji finansowej danej osoby oraz korzyści, jakie odniesie ona na warsztacie. Każda Uczestniczka warsztatu po zajęciach, sama decyduje, ile (w tych granicach) chce zapłacić.

Dodatkowych informacji udziela Mirela Pawlikowska, tel. 501762528.

Relacje naszych uczestniczek:

Warsztaty “Ciało kobiety-mądrość kobiety” były kolejnym etapem mojego rozwoju osobistego. Pozwoliły mi poszerzyć i wzmocnić własną świadomość i motywację jak szanować swoje ciało i zdrowie.  Dzięki nim wierzę, że kobieca solidarność i wsparcie istnieje naprawdę.
Iwona Grzech-Nowak

Cały czas myślę o tym co się wydarzyło na zajęciach, jestem bardziej uważna na otaczający świat i bardziej asertywna. Warsztaty przypomniały mi to co jest dla nas ważne – wolność, rozwój, solidarność kobieca. Nasza moc tkwi w nas samych jednak to od nas zależy czy do niej sięgniemy. Kobiety są w stanie zmienić wiele w świecie jeżeli obudzą swój potencjał. Nie jesteśmy lalkami do zabawy nasz rola jest zupełnie inna.
Lucyna Kruszyńska

Czuję ogromną potrzebę dzielenia się tym czego doświadczyłam podczas warsztatu oraz co dalej we mnie pracuje. Najbardziej jestem zdumiona i nie dowierzam temu, że pracuje i jak pracuje. Nawet w pierwszych dniach nie miałam ochoty o tym mówić, tylko bardzo świadomie czuć, czuć, czuć oraz uczyć się ufać, akceptować i szanować to co we mnie.  Mój świat jakby zwolnił a ja nareszcie wiem czego chcę. Co najważniejsze stanowczo i bez poczucia winy komunikuję to otoczeniu.
Anna Pietrzkiewicz – psycholog, specjalistka ds. rekrutacji.