Katowice, ul. Panewnicka 36/2

Trenerzy Meritum

NASI TRENERZY:

Mirela Pawlikowska

mgr pedagogiki, trenerka rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, opiekun merytoryczny Szkoły Trenerów Meritum, prowadzi także warsztaty wegetariańskie
Strona trenera

Tomasz Małanka

Socjolog, trener rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, posiada 10-letnie doświadczenie w pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym oraz w pracy nad rozwojem osobistym.
Strona trenera

Ilona Opaszowska

mgr socjologii i psychologii, coach, trener, terapeutka dźwiękiem, specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów i treningów z zakresu rozwoju osobistego.
Strona trenera

Bernadeta Grobelny

mgr geologii, superwizor STOP, trener rekomendowany przez PTP,  prowadzi treningi i warsztaty z zakresu rozwoju kompetencji osobistych i społecznych.
Strona trenera

Michał Mania

Holizm i humanizm w widzeniu istoty ludzkiej, przez pryzmat zasobów i mocnych stron ze świadomością możliwych deficytów i niedoskonałości.
Strona trenera

 

TRENERZY WSPÓŁPRACUJĄCY:

Mariola Rodzik-Ziemiańska

Trenerka prowadząca warsztaty pracy z głosem, ciałem i oddechem „Szałas Rozwoju”, aktorka pieśni, wokalistka formacji „Zawiało”.
Strona trenera

Adam Skrobol

Ojciec dwóch synów, projektant i webdeveloper, czasem opowiada baśnie, maluje ilustracje oraz prowadzi warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Strona trenera

Karolina Anweiler

doula, członkini Stowarzyszenia Doula w Polsce, pedagożka i animatorka zajęć twórczych.
Strona trenera

Iwona Grzech-Nowak

Coach, Trener rozwoju osobistego, przede wszystkim Kobieta.
Strona trenera

Joanna Grabowiecka

W swojej pracy łączy doświadczenie reżyserki, artystki i trenerki. Wspiera kobiety i mężczyzn w odkrywaniu ich potencjału.
Strona trenera

Agata Magdalena Nowak

Zaczęłam rysować na studiach… ponieważ nudziło mi się w mojej pracy dodatkowej, której niewielki sens mi doskwierał.
Strona trenera