Masaż relaksacyjny dźwiękiem

Masaż relaksacyjny dźwiękiem

Dźwięk żyje tak, jak każdy z nas, porusza, rozciąga, zmienia, wycisza, pobudza… Muzyka i dźwięki nas uspokajają i poruszają do głębi, napełniają szlachetnymi uczuciami i wzruszają do łez, choć nie wiemy jak to się dzieje. Jest to język sam w sobie…
Charles Kingsley

Żyjemy w czasach, w których „cały świat” pędzi, a my często razem z nim, zapominając o sobie, o tym, że jesteśmy całością i o tym jak ważna jest harmonia między duchem, umysłem i ciałem.

Dźwięki towarzyszą nam przez całe nasze życie, większość z nas ma swoje ulubione melodie, przy których się relaksuje i odpoczywa. Misy wykorzystywane do masażu są ręcznie kute, a następnie selekcjonowanie, tak aby wydawane dźwięki były optymalne dla naszego organizmu.

Masaż dźwiękiem rozwija umiejętność „puszczania“ i wprowadzania się w stan relaksu, możemy puścić stres, lęki, zatrzymać gonitwę myśli.

Dzięki masażowi dźwiękiem możesz się rozluźnić i poczuć głębokie odprężenie. Relaks dla naszego organizmu jest równie ważny jak prawidłowe odżywianie.

Jak wygląda masaż?

Przed pierwszym masażem jest prowadzony wywiad, który pozwala na wychwycenie ewentualnych przeciwwskazań.

Masaż wykonuje się układając misy w różnych miejscach na osobie, która jest ubrana, i lekko uderza się w misy. Jest to doskonały sposób na zrelaksowanie się.

Sesja łącznie z przygotowaniem trwa ok. 45-55 min.

Dla kogo masaż?

Dla wszystkich chcących się zrelaksować i zharmonizować. Polecany również tym, którzy mają niewiele czasu, a ciągłe napięcie w pracy, czy w domu utrudnia wszelkie próby odprężenia się.

Prowadząca:

Ilona Opaszowska – mgr socjologii, coach, certyfikowany trener. Ukończyła szkolenie masażu dźwiękiem I i II stopnia wg. Metody Petera Hessa. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi prowadząc szkolenia i warsztaty m.in. z zakresu rozwoju osobistego. 3 lata temu zafascynowała się terapią dźwiękiem, a w biegłym roku ukończyła szkolenia z zakresu masażu dźwiękiem.

Cena:

Koszt jednej sesji wynosi 100 zł. W przypadku zakupienia serii 10 – 10. masaż gratis.

Miejsce:

Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM, Katowice ul. Panewnicka 36/2

Zapisy

Osoby chcące umówić się na masaż przyjmuje Ilona Opaszowska tel. 697 631 107 lub meritumkatowice@interia.pl